Kontakt & öppettider

Biljettbokning

0521-57 57 57

Konferens- och eventbokning

0521-57 57 51

Receptionens öppettider

Måndag 10:00 – 16:00
Tisdag 10:00 – 18:00
Onsdag 10:00 – 16:00
Torsdag 10:00 – 18:00
Fredag 10:00 – 16:00

Lunchstängt kl. 13.00 – 13.30 varje dag.

E-mail:

info@folketshusvanersborg.se

Adress:

Folkets Hus Vänersborg
Kungsgatan 15
462 33 Vänersborg

Det är vi som jobbar här

Petra Emanuelsson

Petra Emanuelsson

Ekonomi och lönansvarig

petra@folketshusvanersborg.se
Stefan Sjöström

Stefan Sjöström

Fastighet & Teknik

stefan@folketshusvanersborg.se
Sari Frisk

Sari Frisk

Reception & Bokningsansvarig

sari@folketshusvanersborg.se
Joanna Lunde

Joanna Lunde

Reception & Servering

joanna@folketshusvanersborg.se
Josefine Andersson

Josefine Andersson

Servering & Reception

josefine@folketshusvanersborg.se
Carl Ceder

Carl Ceder

Verksamhetschef

carl@folketshusvanersborg.se