Kontakt & öppettider

Eventbokning – Konferensbokning – Biljettbokning

0521-57 57 57

På grund av rådande pandemi har receptionen begränsad bemanning.
Receptionens öppettider

Måndag – Fredag 10:00 – 14:00

För besök eller ärenden utöver ovanstående öppettider var god kontakta oss på

0521-57 57 57

E-mail:

info@folketshusvanersborg.se

Adress:

Folkets Hus Vänersborg
Kungsgatan 15
462 33 Vänersborg

Det är vi som jobbar här

Petra Emanuelsson

Petra Emanuelsson

Ekonomi och lönansvarig

petra@folketshusvanersborg.se
Stefan Sjöström

Stefan Sjöström

Fastighet & Teknik

stefan@folketshusvanersborg.se
Sari Frisk

Sari Frisk

Reception & Bokningsansvarig

sari@folketshusvanersborg.se
Joanna Lunde

Joanna Lunde

Reception & Servering

joanna@folketshusvanersborg.se
Josefine Andersson

Josefine Andersson

Servering & Reception

josefine@folketshusvanersborg.se
Carl Ceder

Carl Ceder

Verksamhetschef

carl@folketshusvanersborg.se